Kdo je kdo v našem ústavu

MANAGEMENT ÚSTAVU

Ing. Miroslav Žilka, Ph.D.

Vedoucí ústavu
Místnost: A-506 (KN)
Telefon: +420 224 357 615
Email: miroslav.zilka@fs.cvut.cz
Konzultace: úterý 13:00-14:30

prof. Ing. František Freiberg, CSc.

Zástupce vedoucího ústavu
Místnost: B-240 (KN)
Telefon: +420 224 355 799
Email: frantisek.freiberg@fs.cvut.cz
Konzultace: pondělí 12:30-14:00

Ing. Pavel Scholz

Tajemník ústavu
Místnost: A-505 (KN)
Telefon: +420 224 355 797
Email: pavel.scholz@fs.cvut.cz
Konzultace: středa 13:00-14:30, po výuce a dle dohody

Květoslava Aneltová

Sekretářka ústavu
Místnost: B-239 (KN)
Telefon: +420 224 355 798
Email: kvetoslava.aneltova@fs.cvut.cz
Úřední hodiny: pondělí, středa 9:00-12:30

ZAMĚSTNANCI

doc. Ing. Theodor Beran, Ph.D.

Místnost: B-238 (KN)
Telefon: +420 224 357 630
Email: theodor.beran@fs.cvut.cz
Konzultace: úterý od 14:15

Ing. Vladimír Brdek, Ph.D.

Místnost: B-316 (KN)
Telefon: +420 224 357 620
Email: vladimir.brdek@fs.cvut.cz
Konzultace: čtvrtek 13:00-14:15 + dle dohody

Ing. Patrik Budský

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 791
Email: patrik.budsky@cvut.cz
Konzultace: pátek 11:30-20:00 + dle dohody

Ing. Olga Heralová, MBA

Místnost: On-line
Telefon: MS Teams
Email: olga.heralova@fs.cvut.cz
Konzultace: v trvání 45 min. po přednáškách

doc. Ing. Jan Horejc, Ph.D.

Místnost: B-131 (KN)
Telefon: +420 224 355 783
Email: Jan.Horejc@fs.cvut.cz
Konzultace: dle dohody

Jan Jelínek

Místnost: B-134 (KN)
Telefon: +420 224 355 792
Email: jan.jelinek@fs.cvut.cz

doc. Ing. Michal Kavan, CSc.

Místnost: B-236 (KN)
Telefon: +420 224 355 795
Email: michal.kavan@fs.cvut.cz
Konzultace: pondělí 13:45-14:45

Doc. JUDr. František Klimeš, CSc.

Místnost: B-237 (KN)
Telefon: +420 224 355 796
Email: frantisek.klimes@fs.cvut.cz
Konzultace: čtvrtek 9:30-10:30

Doc. Ing. Jan Kožíšek, CSc.

Místnost: B-132 (KN)
Telefon: +420 224 355 786
Konzultace: středa 09:00-10:30

Ing. Jan Lhota, Ph.D.

Místnost: B-238 (KN)
Telefon: +420 224 357 630

Email: Jan.Lhota@cvut.cz
Konzultace: čtvrtek 13:00-15:00

JUDr. Václav Pilík, Ph.D.

Místnost: On-line
Telefon: MS Teams
Email: Vaclav.Pilik@cvut.cz 
Konzultace:

Ing. Barbora Stieberová, Ph.D.

Místnost: A-506 (KN)
Telefon: +420 224 357 631
Email: barbora.stieberova@fs.cvut.cz
Konzultace: čtvrtek 14:00–15:00

Ing. Štěpánka Uličná, Ph.D.

Místnost: On-line
Telefon: MS Teams
Email: Stepanka.Ulicna@cvut.cz
Konzultace: středa 14:30-15:45

Ing., Bc. Ladislav Vaniš

Místnost: B-131 (KN)
Telefon: +420 224 355 783
Email: ladislav.vanis@fs.cvut.cz
Konzultace: středa 10:30-12:00

Ing. Petr Žemlička

Místnost: B-316 (KN)
Telefon: +420 224 357 621
Email: petr.zemlicka@fs.cvut.cz
Konzultace: dle dohody

DOKTORANDI

Ing. Olga Dobrovolschi

Místnost: B-238 (KN)
Telefon: +420 224 357 630
Email: Olga.Dobrovolschi@fs.cvut.cz

Ing. Martin Kyncl

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 790

Email: martin.kyncl@fs.cvut.cz

 

Ing. Matouš Machka

Místnost: B-131 (KN)
Telefon:
Email: Matous.Machka@fs.cvut.cz

Ing. Václav Michalec

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 790

Email: michava1@cvut.cz

Mgr. Alexey Ryzhkov

Místnost: B-238 (KN)
Telefon: +420 224 357 630
 

Ing. Kryštof Šulc

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 790

Email: krystof.sulc@fs.cvut.cz

Ing. Petr Weisser

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 791
Email: Petr.Weisser@fs.cvut.cz