Kdo je kdo v našem ústavu

MANAGEMENT ÚSTAVU

Ing. Miroslav Žilka, Ph.D.

Vedoucí ústavu
Místnost: A-506 (KN)
Telefon: +420 224 357 615
Email: miroslav.zilka@fs.cvut.cz
Konzultace: úterý 13:00-14:30

prof. Ing. František Freiberg, CSc.

Zástupce vedoucího ústavu
Místnost: B-240 (KN)
Telefon: +420 224 355 799
Email: frantisek.freiberg@fs.cvut.cz
Konzultace: pondělí 12:45-14:30

Ing. Pavel Scholz

Tajemník ústavu
Místnost: A-505 (KN)
Telefon: +420 224 355 797
Email: pavel.scholz@fs.cvut.cz
Konzultace: středa 12:30-14:00

Květoslava Aneltová

Sekretářka ústavu
Místnost: B-239 (KN)
Telefon: +420 224 355 798
Email: kvetoslava.aneltova@fs.cvut.cz
Úřední hodiny: pondělí, středa 9:00-12:30

ZAMĚSTNANCI

doc. Ing. Theodor Beran, Ph.D.

Místnost: B-238 (KN)
Telefon: +420 224 357 630
Email: theodor.beran@fs.cvut.cz
Konzultace: pondělí 10:45-12:30

Ing. Vladimír Brdek, Ph.D.

Místnost: B-316 (KN)
Telefon: +420 224 357 620
Email: vladimir.brdek@fs.cvut.cz
Konzultace: pondělí 12:30-14:00 + dle dohody

Ing. Patrik Budský

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 791
Email: patrik.budsky@cvut.cz
Konzultace:

Ing. Olga Heralová, MBA

Místnost: On-line
Telefon: MS Teams
Email: olga.heralova@fs.cvut.cz
Konzultace: úterý 17:00-18:15 online, po předchozí dohodě

doc. Ing. Jan Horejc, Ph.D.

Místnost: B-131 (KN)
Telefon: +420 224 355 783
Email: Jan.Horejc@fs.cvut.cz
Konzultace: čtvrtek 18:30-19:30

Jan Jelínek

Místnost: B-134 (KN)
Telefon: +420 224 355 792
Email: jan.jelinek@fs.cvut.cz

doc. Ing. Michal Kavan, CSc.

Místnost: B-236 (KN)
Telefon: +420 224 355 795
Email: michal.kavan@fs.cvut.cz
Konzultace: úterý 13:00-14:15

Doc. Ing. Jan Kožíšek, CSc.

Místnost: B-132 (KN)
Telefon: +420 224 355 786

Ing. Jan Lhota, Ph.D.

Místnost: B-237 (KN)
Telefon: +420 224 355 796

Email: Jan.Lhota@cvut.cz
Konzultace: čtvrtek 13:00-15:00

JUDr. Václav Pilík, Ph.D.

Místnost: B-235 (KN)
Telefon: +420 224 355 794
Email: Vaclav.Pilik@cvut.cz
Konzultace: dle dohody

Ing. Barbora Stieberová, Ph.D.

Místnost: A-506 (KN)
Telefon: +420 224 357 631
Email: barbora.stieberova@fs.cvut.cz
Konzultace: úterý 13:00–14:45

Ing. Štěpánka Uličná, Ph.D.

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 790
Email: Stepanka.Ulicna@cvut.cz
Konzultace: čtvrtek 11:00-12:45

Ing., Bc. Ladislav Vaniš

Místnost: B-131 (KN)
Telefon: +420 224 355 783
Email: ladislav.vanis@fs.cvut.cz
Konzultace: pondělí 10:45-12:15

Ing. Petr Žemlička

Místnost: B-316 (KN)
Telefon: +420 224 357 621
Email: petr.zemlicka@fs.cvut.cz
Konzultace: pondělí 9:30-11:00

DOKTORANDI

Ing. Olga Dobrovolschi

Místnost: B-238 (KN)
Telefon: +420 224 357 630
Email: Olga.Dobrovolschi@fs.cvut.cz

Ing. Martin Kyncl

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 790

Email: martin.kyncl@fs.cvut.cz

 

Ing. Matouš Machka

Místnost: B-131 (KN)
Telefon:
Email: Matous.Machka@fs.cvut.cz

Ing. Václav Michalec

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 790

Email: michava1@cvut.cz

Mgr. Alexey Ryzhkov

Místnost: B-238 (KN)
Telefon: +420 224 357 630
 

Ing. Kryštof Šulc

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 790

Email: krystof.sulc@fs.cvut.cz

Ing. Petr Weisser

Místnost: B-133 (KN)
Telefon: +420 224 355 791
Email: Petr.Weisser@fs.cvut.cz