Závěrečné práce

 

Jaké může být téma Tvojí práce – TZSI

Studenti všeobecně zaměřeného studijního programu Teoretické základy strojního inženýrství si mohou pro zpracování bakalářské práce vybrat z následujících témat:
Seznam témat
Detail témat

 

Jaké může být téma Tvojí práce – VES a ŘPS

Studenti bakalářského programu Výroba a ekonomika ve strojírenství a magisterského programu Řízení průmyslových systémů se mohou při hledání tématu a také vedoucího práce inspirovat v seznamu rámcových témat. Téma si však můžete upravit především dle požadavků zadavatelského podniku. Důležité je, aby respektovalo technicko-ekonomické zaměření studovaného oboru. Konkrétní vámi navržené téma finálně schvaluje vedoucí práce.

 

Jak, a kdy se k tématu přihlásit a odevzdat

Pokud Tě některé z témat alespoň částečně oslovilo, kontaktuj svého potenciálního vedoucího a projednej s ním dané téma a další podmínky a okolnosti vedení Tvé práce. Pozorně sleduj harmonogram a informace pro přihlašování, zpracování a odevzdávání VŠKP, které rozesílají referenti ústavu pro závěrečné práce (Láďa Vaniš a Vláďa Brdek).

 

Máš vlastní nápad, kontaktuj nás

Pokud Tě žádné z témat neoslovilo, neboj se prodiskutovat vlastní nápad na téma bakalářky či diplomky. V tomto případě kontaktuj Honzu Lhotu nebo Vláďu Brdka, kteří Ti rádi poradí, co a jak dál.

 

Jak by měla vypadat závěrečná práce

Rady, typy a požadavky na formální úpravu vysokoškolských kvalifikačních prací (VŠKP) najdete na stránkách Ústřední knihovny ČVUT.