Konference „Inteligentní výrobní systémy a jejich management“

Posted on Posted in Nezařazené

Přijďte diskutovat a dozvědět se něco nového. Navštivte 21. ročník konference Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků s tématem Inteligentní výrobní systémy a jejich management.

Stagnující konkurenceschopnost a produktivita práce, neschopnost plnohodnotně naplňovat čím dál specifičtější a náročnější potřeby svých zákazníků v oblasti výroby, rostoucí různorodost výrobků nebo obtížná přizpůsobitelnost současným tržním podmínkám … to jsou jen některé problémy spojené se současnou průmyslovou výrobou, jejím řízením a navrhováním.

Konference se koná ve středu 10. 11. 2021 od 8:30 do 17:00, na Výstavišti Brno (Sál S3, Pavilon E), při příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Účast na konferenci a její povinná registrace je bezplatná, počet míst je však omezen. Registrovaní účastníci mají zajištěn vstup na MSV. Více informací včetně bezplatné registrace najdete na webu konference zde.

Hlavní pořadatel akce Fakulta strojní ČVUT v Praze, Ústav řízení a ekonomiky podniku se těší na Vaši účast a setkání s Vámi.